איתור נזילות במצלמה תרמית

איתור נזילות במצלמה תרמית

סוף כל סוף הצלחתם לרכוש בית. אומנם לא בית חדש, אבל הבית הראשון שלכם. מקום המבצר שלכם. בין כל התהליכים וההתרגשויות, עשיתם טעות אחת. סביר להניח שלא בדקתם לעומק את האיכות של מערכת האינסטלציה. יהיה הבית בן כמה שיהיה, תקלות באינסטלציה הן עובדה ידועה, שהעיקרית שבהן היא נזילה מהצנרת. במציאות העכשווית כבר לא צריך להרים מרצפות או לשבור קירות, כי אם אפשר לבצע איתור נזילות במצלמה תרמית. המצלמה התרמית יכולה לזהות באופן מדויק את מקור הנזילה מהצנרת, ולסייע רבות באופן התיקון שלה.

דרכי הפעולה של איתור נזילות במצלמה תרמית

כאמור לעיל, לעתים רוכשים בית מבלי לחשוב על כל תקינות הצנרת. ולעתים לפתע פתאום מתחילים להריח ריחות נוראים, מבלי להבין מה בדיוק ואיפה המקור שלהם. זה בדיוק הזמן שבו יש לקרוא לאיש מקצוע. כאשר אתם יוצרים עמו קשר, תוודאו שהוא מצויד בכל אמצעי הטכנולוגיה החדישים לשם איתור נזילה. ומה הם אותם אמצעי הטכנולוגיה החדישים, אתם בוודאי תוהים כעת. ובכן, מדובר על אמצעי שנועד לבצע איתור נזילות במצלמה תרמית. המצלמה התרמית פועלת בדרך של איתור פליטה של גלי אינפרה אדום. האחרונים מצויים במקומות שעין האדם איננה יכולה להבחין או לאתר אותם. באמצעותה מבחינים באור חום, שהוא למעשה האינפרה האדום, שמראה את פליטת הגלים ממקור של חום. בד בבד, היא יכולה לאתר מקומות עם מעט חום, מה שיעשה את ההבדלה בין פער בטמפרטורות שאל חלל כזה או אחר מכוונת המצלמה התרמית. בכך תתקבל לאיש המקצוע תמונה ברורה של מקומות שנראה על פניו כי הן המקור לנזילה. הדבר נובע מהעובדה הפשוטה כי נזילה מקררת את הקירות, מה שניתן להבחין בוודאות במצלמה. מפה ואילך איש המקצוע יכוון את דרכי הטיפול בצורה הטובה ביותר. במינימום הרס או הסבת נזק, ובמינימום עלויות.

מדוע שירותי איתור נזילות במצלמה תרמית כה משמעותיים?

כל תרחיש בעייתי, כל עוד הוא קטן – הרבה יותר קל וזול לטפל בו; וכאשר הוא גדל, הטיפול הופך להיות הרבה יותר מסיבי ויקר. דומה הדבר למצב של נזילה מהצנרת. על מנת שלא להיקלע לתרחיש עוצמתי ובעייתי מדי, קראו לאינסטלטור חיש מהר, שיבצע בביתכם איתור נזילות במצלמה תרמית. איש המקצוע לא צריך "לקרוא את המחשבות" של הצנרת. המצלמה התרמית תורה לו בדיוק היכן מופיעה נזילת המים, גם אם היא בשלבים הכי מוקדמים, גם אם הנזק מינורי למדי. באם לא תעשו זאת, תיקלעו למצבים של ריחות נוראיים, הצפות ובעיקר חשבונות אנרגיה ענקיים. רק באמצעות המצלמה התרמית ייחסך מכם המון עוגמת נפש, הוצאות כספיות רבות, וירידה באיכות החיים.