גופיות נשים

גופיות נשים

נשים רבות מסתובבות היום עם גופיות נשים, המתאימות להן כמעט לכל סטייל, בשלב כזה או אחר של היום. בין אם זה לעבודה ובין אם זה לאירוע, ארון הבגדים של נשים מלא במבחר גדול של גופיות נשים, בשלל צבעים וגזרות. אם בעבר גופיות נשים היוו בגד תחתון מתחת לבגדים שנלבשו, הרי שהיום גופיות הן לבוש בפני עצמו כמעט לכל דבר ועניין.

סוגים של גופיות נשים

גופיות נשים לובשים במהלך כל עונות השנה. בחורף הן מהוות בסיס לשמירה על חום גוף מתחת לבגדים ארוכים, ואילו בקיץ נשים לובשות גופיות כבגד עליון מעל שורט, מכנס וחצאית. במיוחד בימות הקיץ החמים. גופיות, אגב, הן פריט שיוצר מראה של שכבות, מומלץ לנשים מלאות ולחובבות הסגנון.

  1. גופיות נשים בחיתוך לייזר – גופיות בחיתוך אלגנטי, אשר מתאימות לכל אירוע. ביחד עם חצאית או מכנסיים תואמים. גופיות אלו יכולות להיות גם מאריג מבריק.
  2. גופיות ספגטי – גופיות אלו ניתנות ללבישה בכל ימות השנה. בימים קרים, ניתן ללבוש אותן מתחת לז'קט; ובימים חמים, ניתן ללבוש אותן מעל טייץ קצר. אפשרי להגיע איתן לחוף הים, סרט או מסעדה.
  3. גופיות נשים ספורט – גופיות אלו בדרך כלל הן מבד מנדף זיעה ונושם, מותאם בהרכבו לספיגת זיעה וגמישות.

גופיות נשים – קוד לבוש

נשים עובדות, אשר מחזיקות במשרות מפתח, יכולות כיום להופיע למקום עבודתן לבושות באלגנטיות גם אם לגופן יש גופיות נשים מתחת לז'קט מחויט, מעל למכנסיים, ונעל עקב עדינה. גם במגזר הדתי, בנות לובשות מתחת לחולצותיהן גופיות של נשים, כחלק מקוד לבוש צנוע, אשר נהוג בחברה הדתית. לא קיימת מניעה ללבוש כל כך נוח ומשובב, במיוחד באקלים הישראלי החם בדרך כלל.

גופיות נשים – האם הן משדרות מיניות?

מגוון גופיות נשים הולך וגדל, בכל תחומי החברה וקודי הלבוש. אין הדבר מרמז על מיניות מתגברת, הדבר מבטא את יכולתן של נשים לחוש נוח יותר עם גופן, תוך כדי שמירה על כבודן, מבלי להרגיש פחד מפגיעה כזאת או אחרת, אשר נובעת מהבגדים שהן לובשות לגופן. הדבר אינו מרמז על הזמנה לחדירה לפרטיות, אלא על נוחות בלבישה של בגדים מחמיאים ונוחים.